^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

„Bajać na ludowo” - konkurs plastyczny dla szkół z Częstochowy oraz okolic

Częstochowski Oddział Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi oglosił konkurs plastyczny pn. „Bajać na ludowo” na zilustrowanie bajek, baśni i podań ludowych cenionych polskich folklorystów: Jana Karłowicza, Romana Zmorskiego i Zygmunta Glogera. Utwory mają być nie tylko inspiracją i pretekstem do artystycznej aktywności uczestników, ale też zwrócić uwagę na obyczaje lokalnych społeczności wiejskich. Szczegóły w regulaminie.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych i szkół średnich z Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, myszkowskiego, lublinieckiego i kłobuckiego.
 
 Plakat Bajać na ludowo Internet
Uczestnicy konkursu są zobowiązani do:

• wysłania swoich prac plastycznych spełniających wymagania techniczne zawarte w regulaminie Konkursu
• wysłanie poprawnie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego
Zgłoszeń do konkursu można dokonywać od 22 marca do 30 kwietnia 2021 roku pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Sekretariat konkursu „Bajać na ludowo” znajduje się w siedzibie Oddziału w Częstochowie Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, ul. Jana III Sobieskiego w Częstochowie. Informacje na temat konkursu można uzyskać od Pauli Zasady – starszego specjalisty w częstochowskim Oddziale NIKiDW pod nr. telefonu 506 582 643 oraz pod adresami e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin kunkursu, karta zgloszenia oraz utwory do zilustrowania znajdują się na stronie https://nikidw.edu.pl

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com