^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem - studia podyplomowe na kierunku doradca rolniczy

03

Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem jest uczelnią niepubliczną założoną w 2001 r. Misją WSZP jest kształcenie kadry specjalistycznej i kierowniczej w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki i techniki tak, aby byli oni dobrze przygotowani do podjęcia pracy zawodowej zgodnie z wymaganiami stawianymi przez współczesny rynek pracy.

DORADCA ROLNICZY
Celem studiów jest przygotowanie wyspecjalizowanej kadry – doradców rolniczych, którzy podczas zajęćna naszej Uczelni zostaną wyposażeni w niezbędną wiedzę z zakresu szeroko rozumianego rolnictwa, organizacji pracy, a także prawnych i finansowych uwarunkowań produkcji rolnej w realiach polskichoraz pozostałych krajów Unii Europejskiej.
Program studiów podyplomowych na kierunku doradca rolniczy przygotowano zgodnie z zaleceniami rozporządzeń Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej określającymi zakres przedmiotowy doradztwa poprzez przekazywanie wiedzy z zakresu wymogów prawidłowej kultury rolnej, korzystnych
dla klimatu i środowiska praktyk, zrównoważonego rozwoju gospodarstw rolnych, ochrony bioróżnorodności, a także pozostałej innowacyjnej działalności prowadzonej
na obszarach wiejskich.▶
studia trwają 2 semestry; zajęcia rozpoczynają
się w semestrze zimowym (paźdzniernik)
lub letnim (luty/marzec)
▶ ▶
zgłoszenia przyjmujemy w ciągu całego roku
▶ ▶
zajęcia odbywają się w trybie zaocznym online
w formie dwudniowych zjazdów weekendowych
▶ ▶
program obejmuje ponad 220 h
Wybór ścieżki zawodowej zależy tylko od Ciebie
i zmieniających się potrzeb rynku, a zatem nie zastanawiaj się dłużej i aplikuj na studia podyplomowe na kierunku Doradca Rolniczy.
Absolwenci mogą podjąć prace m. in. w:
▶ ▶
w instytucjach zajmujących się prowadzeniem sesji doradczych dla rolników lub przedsiębiorstw
▶ ▶
w firmach przetwórstwa rolno – spożywczego,
▶ ▶
W firmach produkujących paszę lub środki ochronne dla roślin. Wraz z powstawaniem unijnych projektów, które zwracają szczególną uwagę na rozwój obszarów wiejskich wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę pracowników. Rozpoczynając studia na kierunku Doradca Rolniczy na WSZP niebawem możesz stać się specjalistą w tej dziedzinie, a dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom będziesz mógł tworzyć projekty i doradzać w obszarze produkcji, organizacji pracy, a nawet kwestiach prawnych.

Wybór ścieżki zawodowej zależy tylko od Ciebie i zmieniających się potrzeb rynku, a zatem nie zastanawiaj się dłużej i aplikuj na studia podyplomowe na kierunku Doradca Rolniczy.

Zajrzyj na stronę
www.wszp.edu.pl
i zgłoś się
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 601 332 277
ZAPRASZAMY !

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com