^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

61 Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych

banner KORS 2020 2.01.2020 IO 002

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału
w 61. Ogólnopolskiej Konferencji Ochrony Roślin Sadowniczych „2020 — Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin”,która odbędzie się 4 lutego 2020 r. w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi — Jan Krzysztof Ardanowski. Konferencja skierowana jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony sadów i plantacji roślin jagodowych i ma na celu upowszechnianie idei integrowanej ochrony roślin, zgodnej z wymogami Unii Europejskiej. Podstawą wprowadzania tej koncepcji jest działanie umożliwiające skuteczną ochronę przed chorobami, szkodnikami i chwastami uprawianych gatunków przy równoczesnym, istotnym ograniczeniu pozostałości środków ochrony roślin w uzyskiwanych płodach. Obecna edycja spotkania swoją tematyką doskonale wpisuje się w obchody Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin.
Udział w Konferencji jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do dnia 28 stycznia 2020 r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 46 834 53 77, 500101 798.

Program KROS

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com