^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

61 Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych

banner KORS 2020 2.01.2020 IO 002

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału
w 61. Ogólnopolskiej Konferencji Ochrony Roślin Sadowniczych „2020 — Międzynarodowym Rokiem Zdrowia Roślin”,która odbędzie się 4 lutego 2020 r. w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi — Jan Krzysztof Ardanowski. Konferencja skierowana jest dla wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony sadów i plantacji roślin jagodowych i ma na celu upowszechnianie idei integrowanej ochrony roślin, zgodnej z wymogami Unii Europejskiej. Podstawą wprowadzania tej koncepcji jest działanie umożliwiające skuteczną ochronę przed chorobami, szkodnikami i chwastami uprawianych gatunków przy równoczesnym, istotnym ograniczeniu pozostałości środków ochrony roślin w uzyskiwanych płodach. Obecna edycja spotkania swoją tematyką doskonale wpisuje się w obchody Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin.
Udział w Konferencji jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do dnia 28 stycznia 2020 r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 46 834 53 77, 500101 798.

Program KROS