^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
6
7
12
13
18
Data : sobota, 18 styczeń 2020
25

Konferencja upowszechniająca wyniki projektu CARE-T-FARMS

 07

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w terminie 17-18 września 2019 r. konferencję upowszechniającą wyniki projektu CARE-T-FARMS pn." Rolnictwo społeczne i gospodarstwo opiekuńcze: możliwości pracy, partnerstwo społeczne i integracja". Wydarzenie to skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, w tym do doradców zajmujących się tematem rolnictwa społecznego, gospodarstw opiekuńczych, a także Koordynatorów Ogólnopolskiej Sieci Gospodarstw Edukacyjnych.

W trakcie pierwszego dnia wydarzenia przewidziano prezentację celów i rezultatów projektu, w tym demonstrację platformy szkoleniowej CARE-T-FARMS wraz z jej pilotażowym testowaniem. Drugi dzień wydarzenia poświęcony będzie koncepcji opracowanego kursu szkoleniowego CARE-T-FARMS, który składa się z trzech modułów: opiekun, menedżer i specjalista w gospodarstwie opiekuńczym/terapeutycznym. Do udziału w konferencji zostali zaproszeni eksperci, którzy poruszą kwestie rolnictwa społecznego w kontekście wykluczenia społecznego, a także terapii, które mogą być prowadzone w gospodarstwie rolnym. Elementem konferencji jest także wizyta studyjna na "Farmie Życia" w Więckowicach.

Rekrutacja na konferencję będzie prowadzona do 9 września 2019 r. Decyduje kolejność zgłoszeń ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. W załączeniu przesyłamy harmonogram wydarzenia oraz formularz zgłoszenia uczestnictwa, a takżę plakat promujący wydarzenie. Dokumenty są dostępne także na stronie www.cdr.gov.pl. Uczestnicy konferencji otrzymują certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu.

Plakat o wydarzeniu upowszechniającym

CTF Harmonogram spotkania

CTF Karta zgłoszenia