^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

KAMPANIA EDUKACYJNA UKIERUNKOWANA NA POPRAWĘ BIORÓŻNORODNOŚCI - ROŚLINY ZIELARSKIE

Zarząd Powiatu Częstochowskiego ogłosił nabór uczestników do „Kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności”.

Kampania jest skierowana do mieszkańców powiatu częstochowskiego, a jej program przewiduje cykl konferencji na temat roślin miododajnych. W 2017 r. kampania dotyczyła krzewów jagodowych. W bieżącym roku rozpoczyna się jej drugi etap. Tym razem celem kampanii jest promowanie uprawy roślin zielarskich jako bazy pożytkowej. Kampania zostanie przygotowana dla ok. 320 osób (po 20 osób z każdej gminy powiatu częstochowskiego).

Każda z konferencji zakończy się testem zdobytej wiedzy. Uczestnicy kampanii, którzy prawidłowo wypełnią test, zostaną nagrodzeni zestawem sadzonek roślin zielarskich miodo- i pyłkodajnych. Dodatkowo przewidziane są 3 główne nagrody dla uczestników, którzy wykażą się najlepszą wiedzą. Z uwagi na terminy agrotechniczne sadzonki będą przekazywane uczestnikom kampanii na wiosnę 2019 r.

Osoby zainteresowane udziałem w kampanii mogą przesyłać zgłoszenia do 5 grudnia 2018 r. pocztą na adres Starostwo Powiatowe w Częstochowie, ul. Sobieskiego 9 , 42-200 Częstochowa lub e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba uczestników jest ograniczona do 20 osób z danej gminy, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione telefonicznie bądź e-mailowo. O terminie konferencji Starostwo Powiatowe w Częstochowie poinformuje w późniejszym czasie.

Regulamin kampanii oraz formularz uczestnictwa znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego w Częstochowie.

Źródło: www.czestochowa.powiat.pl

 

basil diet food 40720

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com