^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

„TRANSFER WIEDZY ORAZ INNOWACJI DO PRAKTYKI RYBACKIEJ”

plakat LK 2021 zmniejszony

logotypy

Polska Akademia Nauk Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej w Gołyszu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rybackim „Żabi Kraj” realizują operację pt. “Transfer wiedzy oraz innowacji do praktyki rybackiej jako instrument kształtowania nowych umiejętności i uczenia się przez całe życie” w ramach działania 2.6. „Promowanie kapitału ludzkiego i tworzenie sieci kontaktów” Programu Operacyjnego “Rybactwo i Morze”.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom praktyki, w dniu 10 września 2021 r. odbędzie się Konferencja szkoleniowa pt. “Transfer wiedzy oraz innowacji do praktyki rybackiej“ w której programie znajdzie się osiem wykładów (program w załączeniu).

INFORMACJE OGÓLNE

1. Konferencja odbywać się będzie w sali widowiskowo-konferencyjnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu, ul. Młyńska 14 (obok basenu kąpielowego).
2. Załączony do komunikatu formularz zgłoszenia oraz oświadczenia należy przesłać do 31 sierpnia 2021 r. pocztą lub drogą elektroniczną na podany poniżej adres kontaktowy.
3. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zamknięcia listy Uczestników przed podanym terminem.
4. Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji otrzymają drogą elektroniczną lub telefonicznie potwierdzenie na podany w formularzu zgłoszenia adres e-mailowy lub numer telefonu.
5. Konferencja odbędzie się w trybie tradycyjnym, jednak przy zachowaniu obowiązujących aktualnie ograniczeń związanych z ochroną przeciwepidemiczną. Organizatorzy na bieżąco będą informować zainteresowane osoby o zasadach bezpieczeństwa i ograniczeniach.
6. Udział w konferencji oraz materiały konferencyjne bezpłatne. Organizatorzy zapewniają również bezpłatnie wyżywienie w trakcie trwania Konferencji.

Wszelkich informacji udziela (kontakt):
Andrzej Pilarczyk
Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej PAN w Gołyszu
ul. Kalinowa 2, 43-520 Chybie
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.golysz.pan.pl
tel. 33 8561551 w.36, tel. kom. 798 852197, fax: 33 8589292

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com