^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
10
13
14
17
19
26
27

Konferencja „TRANSFER WIEDZY ORAZ INNOWACJI DO PRAKTYKI RYBACKIEJ”

logo konf1

Ślaski Ośrodek Doradzwa Rolniczego Oddział w Bielsku-Białej

zaprasza

w imieniu Polskiej Akademii Nauk Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej w Gołyszu

oraz

Stowarzyszenia Rybackiego „Żabi Kraj”

na konferencję szkoleniową:

 

„TRANSFER WIEDZY ORAZ INNOWACJI DO PRAKTYKI RYBACKIEJ”

 

Polska Akademia Nauk Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej w Gołyszu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rybackim „Żabi Kraj” realizują operację pt. “Transfer wiedzy oraz innowacji do praktyki rybackiej jako instrument kształtowania nowych umiejętności i uczenia się przez całe życie” w ramach działania 2.6. „Promowanie kapitału ludzkiego i tworzenie sieci kontaktów” Programu Operacyjnego “Rybactwo i Morze”.

W wyniku konsultacji oraz badań ankietowych wytypowano dwa obszary wymagające działań szkoleniowych: uwarunkowania (w tym prawne) funkcjonowania rybactwa stawowego oraz kwestie profilaktyki i terapii chorób ryb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom praktyki, w dniach 5 – 6 września 2019 r. w Zakładzie Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej PAN w Gołyszu odbędzie się Konferencja szkoleniowa pt. “Transfer wiedzy oraz innowacji do praktyki rybackiej“ w której programie znajdzie się osiem wykładów (program w załączeniu).

INFORMACJE OGÓLNE

  1. Konferencja odbywać się będzie w sali konferencyjnej Zakładu Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej PAN w Gołyszu, Zaborze, ul. Kalinowa 4, 43-420 Chybie.
  2. Formularz zgłoszenia oraz oświadczenia należy przesłać do 31 sierpnia 2019 r. pocztą lub drogą elektroniczną na podany poniżej adres kontaktowy.
  3. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zamknięcia listy uczestników przed podanym terminem. Ograniczona jest też ilość miejsc noclegowych (5/6 września).
  4. Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji (ewentualnie noclegu) otrzymają drogą elektroniczną lub telefonicznie potwierdzenie na podany w formularzu zgłoszenia adres e-mailowy lub numer telefonu.
  5. Udział w konferencji oraz materiały konferencyjne są bezpłatne. Organizatorzy zapewniają również bezpłatnie: nocleg (dla części uczestników) w okolicznych gospodarstwach agroturystycznych oraz wyżywienie w trakcie trwania Konferencji.
  6. Organizatorzy informują też, że przed Konferencją w dniu 5 września 2019 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej PAN ZIiGR w Gołyszu odbędzie się okolicznościowe seminarium poświęcone 90-tej rocznicy urodzin doc. dr Jana Szumca – wieloletniego dyrektora Placówki w Gołyszu. Serdecznie zapraszamy.

Wszelkich informacji udziela (kontakt):

Andrzej Pilarczyk

Zakład Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej PAN w Gołyszu

Kalinowa 2, 43-520 Chybie

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.golysz.pan.pl

tel. 33 8561551 w.36, tel. kom. 798 852197, fax: 33 8589292

 

Formularze zgłoszeniowe, oświadczenia i program konferencji są dostępne na stronach:

www.golysz.pan.pl

www.zabikraj.pl