^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Nabór uczestników na wyjazd studyjny do Skandynawii

skandynawiA LOGO

 

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie ogłasza nabór uczestników na wyjazd studyjny do Skandynawii organizowany w dniach 03-10 listopada 2015 roku.

Wyjazd studyjny jest organizowany w ramach projektu „Przykłady nowoczesnych działań krajów nadbałtyckich w zakresie przedsiębiorczości, inspiracją dla innowacyjnego myślenia i działania młodzieży”.

 

Celem wyjazdu będzie podniesienie wiedzy i wymiana doświadczeń uczestników w zakresie innowacyjnych projektów dotyczących rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz w zakresie promocji dziedzictwa kulturowego i kulinarnego wsi, kultywowania tradycji w krajach nadbałtyckich.

Organizator zapewnia bezpłatne przejazdy, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), noclegi oraz ubezpieczenie. Jedynym warunkiem uczestnictwa w wyjeździe jest zakwalifikowanie się do przedsięwzięcia.

  1. 1.Zakres tematyczny/Cel wyjazdu:

            Celem wyjazdu będzie podniesienie wiedzy i wymiana doświadczeń uczestników
w zakresie innowacyjnych projektów dotyczących rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz w zakresie promocji dziedzictwa kulturowego i kulinarnego wsi, kultywowania tradycji w krajach nadbałtyckich.

  1. 2. Wyjazd adresowany jest do:

Rolników, przedstawicieli instytucji młodzieżowych, instytucji i podmiotów działających na rzecz młodzieży wiejskiej.

  1. 3.W kwalifikacji uczestników wyjazdu brane będą pod uwagę:

Kompetencje osób stosowne do zakresu realizowanej operacji, wiek uczestników do 40 roku życia.

  1. 4. Kryteria wyboru:

Ocena według kompetencji niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia, wiek uczestnika, o uczestnictwie w wyjeździe decyduje organizator.

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać faksem, e-mail lub dostarczyć osobiście w terminie do dnia 20 października 2015r. na adres Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, ul. Wyszyńskiego 70/126, 42-200 Częstochowa, pokój nr. 32, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , fax. 34 36 20 489.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

 

Zgłoszenie udziału w wyjeździe studyjnym – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com