^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Targi "EkoCanna" - Targi Produktów Konopnych

II EkoCanna Targi Produktów Konopnych

 

odbędą się w dniach 18-20 listopada 2022 roku

w Bielsku – Białej

Ogromny wzrost zainteresowania zastosowaniami konopi siewnej w medycynie, przemyśle spożywczym, tekstylnym i budowlanym stwarza niepowtarzalne okazje dla biznesu.
Najlepszym miejscem dla przedsiębiorców do zaprezentowania swoich innowacyjnych produktów.

Równolegle do wydarzenia odbywać się będą trzydniowe Targi "EKOstyl", mające na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia.

76000279191428 3229755457302676 3229907817120169415 n

Projekt, który będzie realizowany przez Stowarzyszenie Polska Ekologia na Targach Ekostyl.

     Strefa Kulinarna, na której odbywają się pokazy kulinarne, degustacje, pokazy gotowania specjałów różnych kuchni świata z możliwością podpatrzenia, jak się przyrządza potrawy w wykonaniu uznanych autorytetów i mistrzów kuchni.

W ramach realizacji projektu kucharze będą wykonywać dania z wołowiny, ciekawą atrakcją będzie pieczenie byka w całości na rożnie!

Goście targów będą mogli poznać walory odżywcze mięsa wołowego a także poznać walory smakowe poprzez degustację wołowiny w rożnych odsłonach kulinarnych.

  • Szeroki panel prelekcji i wykładów, na temat naturalnych terapii wspierających zdrowie, eko kosmetyków, zdrowej żywności oraz zastosowania produktów konopnych w medycynie, kosmetologii i przemyśle spożywczym odbywają się w salce prelekcyjnej na terenach targowych, trwają 3 dni i są bezpłatne.

Targi odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26

Bilet wstępu jest w cenie 10 zł. Dzieci do lat 14 bezpłatnie, pod opieką rodziców. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny.

E-bilet -  bezpłatne wejście na targi. Można go pobrać ze strony internetowej targów, wydrukować i  okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę. Dostępny od 8.11.2022.

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com