^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

ZAPROSZENIE NA WYJAZD STUDYJNY PN. "INNOWACJE I DOBRE PRAKTYKI W UPRAWIE ZIÓŁ I LAWENDY"

logo KSOW

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe studyjnym pn. „Innowacje i dobre praktyki w uprawie ziół i lawendy”, który odbędzie się w dniach 7-8 lipca 2022r. . Operacja ta jest skierowana do rolników i doradców rolniczych z województwa śląskiego do gospodarstw zielarskich w województwie małopolskim i podkarpackim. W linku poniżej do pobrania karta zgłoszenia i ramowy program wyjazdu.

Celem operacji jest zdobycie wiedzy i zobaczenia jak w praktyce wygląda nowoczesna technologia uprawy ziół i poznanie dobrych praktyk w tym zakresie. Podczas tej operacji chcemy się zapoznać z technologią oraz innymi aspektami uprawy ziół, które będą interesowały uczestników wyjazdu studyjnego. Operacja ma także na celu zachęcenie rolników do uprawy ziół we własnych gospodarstwach, a także przejścia na uprawę ekologiczną ziół, gdyż na taki surowiec jest większy popyt.

Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyjazd z Mikołowa - Śmiłowic, ul. Gliwicka 85 (jest możliwość pozostawienia auta na parkingu)

Wyjazd studyjny jest bezpłatny.

Liczba miejsc 25.

Wszelkich informacji na temat realizowanej operacji udziela Brygida Stroczyk tel. 508-864-026

karta zgłoszenia

program wyjazdu studyjnego

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Chcesz zostać Partnerem KSOW – zarejestruj się na stronie www.ksow.pl

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com