^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

PIKNIK "Poznaj Dobrą Żywność" "Polska Smakuje"

 PDŻ

W dniu 26 czerwca 2022r, na terenie Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” „Polska Smakuje”.

Zapraszamy rolników – producentów żywności wysokiej jakości, sprzedających swoje produkty np. w ramach e-bazarku, do uczestnictwa w tej imprezie.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Producenci biorący udział w Pikniku bedą  promować lokalną żywność oraz  pogłębią dalszą współpracę ODR z rolnikami na rzecz rozwoju krótkich łańcuchów żywności.

Na Pikniku sprzedawana  będzie polska żywność wysokiej jakości, odbywać się będą konkursy oraz promocja zdrowego trybu życia, a dla najmłodszych przygotowane będą liczne atrakcje w specjalnie stworzonej strefie dla dzieci.

Planowana jest duża akcje promująca imprezę na terenie Warszawy oraz w gminach ościennych.

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać od Pani Agnieszki Świetlicznej (Departament Rolnictwa Ekologicznego i Jakości Żywności MRiRW, tel. 22 623 18 97), do której należy również przesyłać potwierdzenia uczestnictwa w imprezie. Termin zgłoszeń upływa w dniu 27 maja br., a adres na który należy przesyłać zgłoszenia to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com