^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Webinarium „Krótkie łańcuchy dostaw żywności w okresie zagrożenia epidemicznego – doświadczenia producentów i oczekiwania konsumentów”

webinarium sodr

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie prowadzi nabór i zaprasza do udziału w konferencjach – webinariach organizowanych przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu – pn. „Krótkie łańcuchy dostaw żywności w okresie zagrożenia epidemicznego – doświadczenia producentów i oczekiwania konsumentów” realizowanych w ramach operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021. Celem realizowanych konferencji jest przekazanie wiedzy w zakresie produkcji i sprzedaży produktów żywnościowych z gospodarstwa w warunkach podwyższonego ryzyka wystąpienia zagrożeń i wobec zmian w postawach i zachowaniach konsumentów.

Uczestnikami konferencji mogą być rolnicy, doradcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, instytucji otoczenia rolnictwa oraz osoby zainteresowane problematyką związaną z przetwarzaniem żywności z terenu województwa śląskiego.

Konferencje realizowane będą w formie webinarium w terminach 27.07.2020 oraz 28.07.2020 r. Aby wziąć w nich udział uczestnik powinien posiadać dostęp do komputera oraz stałe łącze internetowe.

Rozpoczęcie konferencji nastąpi o godzinie 10.00. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać na załączonym formularzu do dnia 23.07.2020 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 34 377 01 09.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencjach.

Program konferencji

Karta zgłoszenia

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com