^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

ŚLĄSKI e-BAZAREK ZAPRASZA

W związku z przystąpieniem do ogólnopolskiej kampanii promowania polskich produktów nadzorowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza ŚLĄSKICH rolników, producentów rolnych, producentów i przetwórców regionalnej i ekologicznej żywności, KGW, twórców rękodzieła ludowego, usługodawców usług rolniczych, sprzedawców maszyn i urządzeń rolniczych, ale także Was konsumentów do bezpłatnego udziału w Śląskim e-bazarku.
Na stronie internetowej slaskiebazarek.pl każdy wystawca ma możliwość rejestracji i dodania ogłoszenia o sprzedaży i promocji oferowanych przez siebie produktów i usług. Bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzania i rejestracji w Śląskim e-bazarku. Więcej informacji pod nr tel. 34/377 01 19.
Celem Śląskiego e-Bazarku jest umożliwienie bezpłatnego wystawienia ogłoszenia o sprzedaży i promocji produktów oferowanych głównie przez śląskich producentów, rolników oraz przedsiębiorców rolnych. Za pośrednictwem Śląskiego e-Bazarku umożliwia się Wystawcom promowanie ich produktów, natomiast konsumentom dotarcie do informacji o nich i ich bezpośrednie nabycie od producentów. To również możliwość tworzenia krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami a konsumentami, doskonała bezpłatna promocja. Działalność serwisu Śląski e-Bazarek to pomoc mieszkańcom obszarów wiejskich w sprzedaży wytworzonych produktów i usług.

SODR slaskiebazarek

      

Adres strony : https://www.slaskiebazarek.pl

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com