^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny to ogólnopolska akcja organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. Jej celem jest promowanie walorów turystycznych naszego kraju poprzez wprowadzenie atrakcyjnych ofert cenowych na czas trwania kampanii.
W listopadzie odbędzie się kolejna edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W dniach 22 - 24 listopada 2019 r. każdy Polak będzie mógł skorzystać z ciekawych ofert i odwiedzić różnego rodzaju muzea i zabytki znajdujące się na terenie naszego kraju oraz poznać walory przyrodnicze poszczególnych regionów.
Dla branży turystycznej to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Dla turystów jest to doskonała okazja do odwiedzenia ciekawych zakątków kraju i zapoznanie się z atrakcjami danego rejonu. Zapraszam do odwiedzenia w tym czasie województwa śląskiego którego zróżnicowanie przyciąga nie tylko amatorów ciekawych muzeów i zabytków techniki, ale także miłośników jesiennych wycieczek po Beskidach i Jurze. Zachęcam do kosztowania w tym czasie wspaniałych produktów i potraw kuchni regionalnej, które słyną z niezwykłego smaku.


Więcej o akcji na stronie https://polskazobaczwiecej.pl/

Źródło:https://beskidy.mapawydarzen.pl,https://polskazobaczwiecej.pl/20180617 132114

20191012 141123

 

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com