^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Znakowanie żywności znakiem TERAZ POLSKA

Produkt Polski logoWspieraj polskich producentów, krajową gospodarkę i rolnictwo! Wybieraj żywność ze znakiem "Produkt polski".
We wrześniu ruszyła kolejna już ogólnopolska kampania informacyjna, stworzona przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pod hasłem "Produkt polski". Założeniem kampanii jest budowanie patriotyzmu konsumenckiego oraz zwiększenie rozpoznawalności oznaczenia "Produkt polski" zarówno wśród producentów, jak i konsumentów. Znak "Produkt polski" dzięki prostej grafice, nawiązującej do polskiej flagi jest łatwo zauważalny przez konsumentów, którzy kraj pochodzenia produktu traktują jako jedno z kryteriów zakupu.
Aby włączyć się w realizację tej kampanii, wystarczy np. na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych zamieścić plakat informacyjny. Można również wydrukowany plakat zawiesić w wybranym miejscu. Informacja o kampanii lub przekazywane treści mogą być również uwzględnione w ramach działalności informacyjno-promocyjnej. Dzięki współpracy w takim zakresie będzie można wspólnie dotrzeć do większego grona odbiorców.
Zachęcamy firmy do korzystania z materiałów, w tym plakatów, dostępnych na stronie "Polska smakuje" w zakładce "Produkt polski": https://www.polskasmakuje.pl/produkt-polski/pliki-do-pobrania/

żródło: ARiMR

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com