^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Targi i kiermasze bożonarodzeniowe w Częstochowie

 

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W świąteczny nastrój wprowadzą nas kiermasze i targi, które będą się odbywały w częstochowskich alejach w grudniu. Na ten wyjątkowy czas pomoże nam się przygotować Jarmark Mikołajkowy organizowany w dniach 1-3 grudnia (pierwszy weekend) i 8-10 grudnia (drugi weekend) w II Alei N.M.P w Częstochowie. Głównym organizatorem jest firma Media Partner z Częstochowy, która przygotowała wiele świątecznych atrakcji: kolędowanie, odwiedziny Świętego Mikołaja i niespodzianki dla najmłodszych. Poza tym na jarmarku będzie można zrobić świąteczne zakupy i spróbować wielu smakołyków.

Z kolei w dniach 16-21 grudnia III Aleja Najświętszej Marii Panny zamieni się w Aleję Gwiazdkową bowiem Częstochowska Organizacja Turystyczna

choina 2

organizuje tam XI Targi Bożonarodzeniowe „Gwiazdkowa Aleja”. Już od godziny 11:00 w sobotę środkowy pasaż alei rozbłyśnie świątecznymi lampkami i wypełni stoiskami wystawców z całej Polski.

Na stoiskach odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych. Zwiedzający będą mogli degustować i kupić wyjątkowe produkty nie tylko naszych rodzimych producentów, ale również z innych krajów takich jak Litwa, Ukraina czy Węgry. Organizatorzy umilą czas spędzony na targach występami artystycznymi, animacjami dla dzieci i dorosłych oraz pokazami kulinarnymi o tematyce świątecznej. Każdy ze zwiedzających znajdzie coś interesującego dla siebie i na pewno uda się kupić wyjątkowe prezenty pod choinkę.

aleja gwiazdkowa

Na stornie http://www.czot.pl/ można znaleźć szczegółowe informacje nt. targów oraz pobrać umowę uczestnictwa. Wszystkie chętne osoby serdecznie zapraszamy!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com