^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny".

Wszystkich którzy działają w branży agroturystyki i turystyki wiejskiej oraz wszystkich którzy chcą skorzystać z promocyjnych cen ofert turystyki krajowej zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną akcji „"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny".

Akcja organizowana jest po raz drugi, a jej celem jest przedstawienie ofert produktów i usług turystycznych w obniżonej ( 50 % ) cenie, celem zachęcenia branży turystycznej i turystów indywidualnych do korzystania z atrakcji turystycznych także poza głównym sezonem wakacyjnym. Usługi i produkty oferowane będą na terenie całego kraju w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r.
Ubiegłoroczna , pilotażowa edycja przygotowana była z inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki i cieszyła się dużą popularnością wśród turystów.
Jak podają organizatorzy : „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą iż nich (2008 r)była akcja „Poznań za pół ceny”.14199560 866096706855271 1489548659487171148 nProponowana inicjatywa wpisuje się doskonale w działania promocyjne turystyki wiejskiej jako atrakcyjnego miejsca wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych, co - jak podaje MRiRW - ma szczególne znaczenie w kontekście kształtowania świadomości obywatelskiej o rolnictwie, gospodarce rolno-spożywczej oraz dziedzictwie kulturowym polskiej wsi. Działania takie mają swoje odzwierciedlenie w „Programie Działań Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na lata 2015-2019”, w którym przewidziane jest zadanie 03.03.14. „Rozwój funkcji turystycznych na obszarach wiejskich”.
Szczegółowe informacje na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com