^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Polska Smakuje - Wielki Test o Żywności

Praktycznie „tyle co „zakończył się Świąteczny Kiermasz -Polska Smakuje organizowany przed siedzibą Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Radomiu, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencją Rynku Rolnego. Można tam było kupić tradycyjne wędliny, potrawy wigilijne, pieczywo, ciasta, miody, sery , soki i przetwory owocowe - wszystko tradycyjne, regionalne i lokalne. Wszystko z czym kojarzy nam się dobre jakościowo jedzenie.
I jak gdyby nie wychodząc z tej atmosfery pięknych smaków i sycących zapachów wchodzimy w kolejne wydarzenie akcji Polska Smakuje. Jest to cieszący się dużą popularnością „Wielki Test o Żywności. Polska Smakuje". Zaproszeni goście rozwiązywać będą test o polskiej, tradycyjnej i regionalnej żywności, a także opowiadać o rodzinnych tradycjach kulinarnych w tym związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Polska smakuje-fala-napis

Program to nie tylko czas na sprawdzenie swojej wiedzy ale i okazja do jej poszerzenia. Spróbujmy więc w wirze świątecznych przygotowań znaleźć chwilę dla siebie i zsiąść przed telewizorem , aby w pogodnej atmosferze zobaczyć jak różnie i radośnie smakuje Polska.
Test odbędzie się dnia 19 grudnia 2016 r. o godz. 20.25 w TVP 1

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com