^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zaproszenie na Konferencję pn. „Innowacje w PROW 2014-2020 - szansą na rozwój polskiego rolnictwa”

loganapis

„Innowacje w PROW 2014-2020 - szansą na rozwój polskiego rolnictwa”.– konferencja
podczas XXV Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie.

 

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji pn. „Innowacje w PROW 2014-2020” szansą na rozwój polskiego rolnictwa”.
Współorganizatorem konferencji jest Śląski Oddział Regionalny ARiMR w Częstochowie.

Konferencja odbędzie się podczas Jubileuszowej XXV Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie,
w dniu 3 września 2016r. , w budynku Akademii Polonijnej w Częstochowie, ul. Puławskiego 4/6.

 

Konferencja organizowana jest w ramach Planu Operacyjnego KSOW 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

 

Serdecznie zapraszamy rolników, doradców, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego oraz przedstawicieli instytucji okołorolniczych do udziału w konferencji.

 

Szczegółowych informacji na temat udziału w konferencji udziela Anna Kowalska-Fert Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.34/3770119

 

Celem operacji jest zapoznanie uczestników konferencji z zagadnieniem innowacji w rolnictwie w perspektywie PROW 2014-2020 oraz możliwościami praktycznego zastosowania przedstawianych rozwiązań, nawiązanie kontaktów i współpracy pomiędzy potencjalnymi uczestnikami przyszłych grup operacyjnych.

Udział w konferencji pozwoli na nawiązanie współpracy i kontaktów, wymianę doświadczeń pomiędzy osobami zainteresowanymi wdrażaniem innowacji, a w szczególności między rolnikami, grupami rolników, posiadaczami lasów, przedstawicielami nauki, instytutami naukowo-badawczymi, przedsiębiorcami sektora rolno-spożywczego oraz instytucji okołorolniczych. Wiedza zdobyta przez uczestników może być w przyszłości zastosowana do wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i usługach w sektorze rolniczym i na obszarach wiejskich oraz w trakcie tworzenia grup operacyjnych na rzecz innowacji.

 

Szczegółowy program konferencji

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com