^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zaproszenie na Konferencję pn. „Innowacje w PROW 2014-2020 - szansą na rozwój polskiego rolnictwa”

loganapis

„Innowacje w PROW 2014-2020 - szansą na rozwój polskiego rolnictwa”.– konferencja
podczas XXV Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie.

 

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji pn. „Innowacje w PROW 2014-2020” szansą na rozwój polskiego rolnictwa”.
Współorganizatorem konferencji jest Śląski Oddział Regionalny ARiMR w Częstochowie.

Konferencja odbędzie się podczas Jubileuszowej XXV Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie,
w dniu 3 września 2016r. , w budynku Akademii Polonijnej w Częstochowie, ul. Puławskiego 4/6.

 

Konferencja organizowana jest w ramach Planu Operacyjnego KSOW 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

 

Serdecznie zapraszamy rolników, doradców, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego oraz przedstawicieli instytucji okołorolniczych do udziału w konferencji.

 

Szczegółowych informacji na temat udziału w konferencji udziela Anna Kowalska-Fert Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.34/3770119

 

Celem operacji jest zapoznanie uczestników konferencji z zagadnieniem innowacji w rolnictwie w perspektywie PROW 2014-2020 oraz możliwościami praktycznego zastosowania przedstawianych rozwiązań, nawiązanie kontaktów i współpracy pomiędzy potencjalnymi uczestnikami przyszłych grup operacyjnych.

Udział w konferencji pozwoli na nawiązanie współpracy i kontaktów, wymianę doświadczeń pomiędzy osobami zainteresowanymi wdrażaniem innowacji, a w szczególności między rolnikami, grupami rolników, posiadaczami lasów, przedstawicielami nauki, instytutami naukowo-badawczymi, przedsiębiorcami sektora rolno-spożywczego oraz instytucji okołorolniczych. Wiedza zdobyta przez uczestników może być w przyszłości zastosowana do wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i usługach w sektorze rolniczym i na obszarach wiejskich oraz w trakcie tworzenia grup operacyjnych na rzecz innowacji.

 

Szczegółowy program konferencji

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com