^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Nowoczesne siłownie terenowe dla gmin

150 lat obecności na rynku - taki jubileusz obchodzi w tym roku firma Nestle. Z tej okazji ogłosiła konkurs dla gmin miejskich i wiejskich, w których ufunduje 16 nowoczesnych terenowych siłowni dla mieszkańców.


Aby zgłosić się do konkursu przedstawiciel Urzędu Gminy do 10 marca 2016 r. musi wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie wysyłając mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wskazać osobę kontaktową.
Następnie otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu.
Po zalogowaniu możliwe będzie zgłaszanie wybranych lokalizacji, które spełniają wymogi zawarte w regulaminie.
Każda gmina ma szansę na wygraną, ponieważ o tym gdzie powstaną siłownie zadecydują lokalne społeczności podczas głosowania internetowego, które rozpocznie się już 5 kwietnia.


Nowoczesne i świetnie wyposażone siłownie na świeżym powietrzu powstaną w 16 zwycięskich lokalizacjach i będą mogły stać się miejscem spotkań w którym lokalna społeczność będzie aktywnie spędzać czas.


Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.


Najważniejsze terminy:
• Do 10 marca – gminy mogą zgłaszać swój udział w konkursie.
• Od 12 marca do 4 kwietnia przeprowadzana będzie weryfikacja zgłoszeń.
• Od 5 kwietnia do 30 czerwca – ogólnopolskie głosowanie internetowe.
• Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w lipcu.

 

Głosowanie odbywać się będzie drogą internetową, poprzez oficjalną stronę akcji Nestlé porusza Polskę, która zostanie uruchomiona na początku kwietnia. Każdy zainteresowany będzie mógł oddać jeden głos dziennie, przez cały czas trwania konkursu. Start 5 kwietnia!
Dodatkowo w panelu dla gmin dostępne będą materiały promocyjne, które będą mogły one wykorzystywać w celu zachęcania mieszkańców do głosowania.

 

porusz okolice

 

Kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji:
Marta Sadluk-Wiśniewska Zespół projektu "Nestlé porusza Polskę" Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 666 039 033.

 

Źródło: www.witrynawiejska.pl, www.nestle.media.pl

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com