^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Pokaz Ogierów Hodowlanych 2023 w Radzionkowie

Śląsko-Opolski Związek Hodowców Koni organizuje w ostatni weekend lutego, dwa wydarzenia inaugurujące sezon hodowlany 2023, które odbędą się w hali ośrodka Cichoń Dressage w Radzionkowie.

W sobotę, 25 lutego odbędzie się Śląsko-Opolski Czempionat Koni Szlachetnych, przeznaczony  koniom roczników 2019 i 2020 posiadającym rodowody skokowych i ujeżdżeniowych. Konie te będą  prezentowane w ręku oraz w ruchu i skokach luzem. Jury będzie składać się z krajowych i zagranicznych autorytetów takich jak Daria Kobiernik, Marco List, Tadeusz Koza, Rudiger Wassibauer oraz Jarosław Szymoniak.

Natomiast w niedzielę 26.02 w radzionkowskiej hali odbędzie się Pokaz Ogierów Hodowlanych. Wydarzenie to organizowane jest naprzemiennie z Dolnośląskim Związkiem Hodowców Koni. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie ogiery posiadające licencję hodowlaną PZHK, również te z terenu innych związków. Prezentowanie koni odbywać się będzie w ręku, skokowo w korytarzu lub wierzchem, bądź w zaprzęgu. Każda prezentacja zostanie fachowo skomentowana.

Zarówno jedno, jak i drugie wydarzenie będzie można zobaczyć online, dzięki transmisjom Świata Koni.

Obu wydarzeniom, towarzyszyć będą mini-targi branżowe, na których odwiedzjący znajdą stoiska związane z tematyką hodowlaną i jeździecką.

Warto zarezerwować ostatni weekend lutego, by spędzić go na tej wyjątkowej imprezie. Start o godzinie 10:00.

Pokaz ogierow hodowlanych 2023 900x471

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com