^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

POWITANIE LATA - 2017 W GMINIE ŚWIERKLANY

 

P1360733 Kopiowanie

    IMG 2925W sobotę, 1-go lipca na świerklańskim ośrodku witaliśmy wakacje w rytmach disco polo. Jako pierwszy wystąpił Loverboy, prezentując swoje największe przeboje, a jego hit „Zróbmy sobie fotę”, śpiewała wraz z nim cała, zgromadzona publiczność! Kolejnym punktem programu był niezwykły muzyczno-taneczny show w wykonaniu czterech utalentowanych artystek. Nowoczesne aranżacje największych hitów muzycznych, okraszone ciekawą choreografią oraz barwnymi kostiumami czyniły z koncertu grupy „MARAQUJA” niepowtarzalne i barwne widowisko, które nikogo nie pozostawiło obojętnym. Z każda chwilą, tłum na świerklańskim ośrodku gęstniał, bowiem zbliżała się godzina koncertu gwiazdy wieczoru – formacji Long & Junior. Zespół ten jest jednym z czołowych formacji muzycznych w kraju, znany polskiej i zagranicznej publiczności, a każdy ich utwór od razu staje się ogromnym przebojem. Ich koncert jest niezapomniana mieszanka dobrej muzyki, tańca i świetnej zabawy, a atmosfera i kontakt z publicznością na długo pozostanie w pamięci fanów!

Poza koncertami oferta „Powitania wakacji” zawierała także elementy sportowe i rekreacyjne, bowiem już od wczesnych godzin popołudniowych trwał turniej siatkówki plażowej. Do udziału zgłosiło się 9 drużyn , wśród których na podium stanęli:
I. miejsce: MIKASA :Piotr Woźniak, Karol Fijołek
II. miejsce: NORD: Witold Chrószcz, Dariusz Kubiciel
III. miejsce: KUCZERY : Radosław Kuczera, Witold Kuczera


Nad przebiegiem rozgrywek czuwał p. Grzegorz Wyciszczok , a nagrody (stroje sportowe, torby , plecaki) ufundował GOKIR Świerklany .Dla młodych mieszkańców gminy organizatorzy zapewnili darmowe urządzenia zabawowe : eurobungee, dmuchana zjeżdżalnia oraz niezwykle atrakcyjne buble ball czyli ogromne dmuchane kule! Pogoda dopisała, więc wspólna zabawa z DJ Januszem Nowakiem, trwała do późnych godzin wieczornych. W czasie trwania imprezy prowadzona była także zbiórka funduszy oraz loteria na rzecz Oliwki Drabiniok -chorej na rdzeniowy zanik mięśni typu 1.

Galeria zdjęć dostępna tutaj:

https://www.swierklany.org.pl/witalismy-wakacje-fotorelacja-imprezy-maraquja/

https://www.swierklany.org.pl/witalismy-wakacje-fotorelacja-imprezy/

https://www.swierklany.org.pl/witalismy-wakacje-fotorelacja-imprezy-loverboy/

https://www.swierklany.org.pl/witalismy-wakacje-fotorelacja-imprezy-long-junior/

Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Świerklanach oraz Gmina Świerklany.

Źródło : www.swierklany.pl

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com