^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

SEMINARIUM WYJAZDOWE „Jesienna optymalizacji prac w gospodarce pasiecznej, profilaktyka i bioasekuracji rodzin pszczelich”

Seminarium Wyjazdowe

 PSZCZOŁA ARR

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Będzinie

„Jesienna optymalizacji prac w gospodarce pasiecznej, profilaktyka i bioasekuracji rodzin pszczelich”

Wyjazdowe Seminarium Pszczelarskie

w pokazowej pasiece demonstracyjnej gościem specjalnym, a zarazem prelegentem będzie współpracujący z ŚODR w Częstochowie Tomasz Stańczuk-Ciecierski „ Doktor Kwasek”, który jest znanym i szanowanym w branży niezależnym ekspertem prowadzącym fora dyskusyjne, pszczelarzem, dociekliwym badaczem, autorem ponad 700 filmów szkoleniowych i instruktarzowych, dla pszczelarzy nt. gospodarki pasiecznej, które ukazały się w internecie. Wspólnie z ŚODR w Częstochowie prowadzi demonstracje dotyczące profilaktyki i bioasekuracji rodzin pszczelich oraz optymalizacji prac w gospodarce pasiecznej metodami proekologicznymi.

w dniu 24-go WRZEŚNIA 2021 r.

Zbiórka uczestników seminarium wyjazdowego ( piątek )

godz. 1230 parking Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Seminarium wyjazdowe - odbędzie się w reżymie sanitarnym – obowiązkowe maseczki, dystans 1,5-2,0 m. także inne obostrzenia (w kontekście obowiązujących w tym zakresie przepisów prawnych: wymagań, zaleceń i warunków prowadzenia działalności) dla szkoleń spełniających przesłanki spotkań zawodowych – przy poszanowaniu aktualnych zasad organizowania spotkań seminaryjnych-zawodowych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com