^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

'W naszym ogródeczku' - festyn w Cynkowie.

08.06.2024r w Cynkowie odbył się   Festyn Integracyjny ,,W naszym ogródeczku” pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Pana Jacka Ślęczki, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

W tym to właśnie dniu , dzięki współpracy z ŚODR Częstochowa, oddział Myszków, wszystkich mieszkańców Cynkowa: strażaków OSP, Pań z KGW , Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej , wszystkich rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły , którzy aktywnie włączyli się w jego organizację mogliśmy cieszyć się wszystkimi atrakcjami.

Miłośnicy sportu rywalizowali w rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego, kandydaci na strażaków mogli się sprawdzić w rozwijaniu węża na czas. Prawdziwe oblężenie przeżywały gry zręcznościowe, dmuchane zamki i małpi gaj. Na włosach i twarzach uczestników zabawy królowały magiczne barwy, kolorowe tatuaże. Całość dopełniły przygotowane przez rodziców słodkości własnego wypieku, przepyszne pieczonki, kiełbaski z grilla. Na dzieci czekały lody, popcorn, wata cukrowa oraz loteria fantowa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka.

Początek uroczystości to przepiękne występy uczniów, którzy jak zawsze pod opieką swych wychowawców stanęli na wysokości zadania. Zaprezentowali tańce, utwory muzyczne i skecze nawiązujące do kultury ludowej. Po tak emocjonującym przedstawieniu głos zabrali zaproszeni goście- Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy – Pan Jacek Ślęczka oraz Przewodnicząca Gminy i Miasta Koziegłowy- Pani Joanna Kołodziejczyk dziękując wszystkim za integrację całego środowiska lokalnego oraz rozwój niezwykle istotnych wartości w życiu młodego człowieka- szacunku do drugiego człowieka.

 

W NASZYM OGRODECZKU

W naszym ogrodeczku2

w naszym ogrodeczku3w naszym ogrodeczku4

 

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com