^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
17
20
21
22
27
28

XIX Regionalny konkurs na tradycyjne ozdoby bibułkowe

Kwiaty

XIX Regionalny Konkurs na tradycyjne ozdoby bibułkowe KWIATY pod patronatem Wójta Gminy Olsztyn.
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie
Współpraca: Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Celem konkursu jest zachowanie tradycji ozdabiania wnętrz mieszkalnych, pobudzenie i promocja twórczości ludowych artystów, pozyskanie dla tej tradycji nowych i młodych twórców.
Konkurs jest otwarty i dostępny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Przedmiotem konkursu są tradycyjne ozdoby bibułkowe (pojedyncze kwiaty, wiązanki, girlandy, rozety, bukiety, wianki, pająki, a także inne ozdoby nawiązujące do tradycji zdobnictwa bibułkowego).
Każda praca winna być przygotowana przez jednego indywidualnego wykonawcę.
Autorom najciekawszych i najpiękniejszych ozdób i kwiatów zostaną przyznane nagrody pieniężne. O ilości i wysokości nagród konkursowych decyduje jury.
Prace konkursowe z opisem zawierającym: imię i nazwisko, adres zamieszkania, wiek, numer telefonu, należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Pl. Mar. Józefa Piłsudskiego 15 w dniach 20-21 maja 2021 roku w godz. 8.00-16.00
Ogłoszenie wyników konkursu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 29 maja 2021 r. (sobota) o godz. 17.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie, przed spektaklem teatralnym „Konopielka”.
Ze względów epidemicznych obowiązuje potwierdzenie przybycia do dnia 26 maja 2021 r.
Wystawa czynna będzie w dniach 29 maja – 31 sierpnia 2021 r. w godzinach pracy Ośrodka. Prace konkursowe przechodzą na własność Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.
Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora dla potrzeb konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo dokumentowania, fotografowania oraz wykorzystywania wizerunku na stronach www oraz innych publikacjach bez wypłacania honorariów.
Udział w konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków Regulaminu.
Zapraszamy do udziału !!!