^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Zaproszenie na szkolenie dla rolników z gminy Mykanów

Urząd Gminy w Mykanowie, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Częstochowie oraz przedstawiciele Śląskiej Izby Rolniczej z terenu gminy Mykanów zapraszają mieszkańców gminy Mykanów na szkolenie, które odbędzie się 20 lutego 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Szkolenie będzie podzielone na dwa bloki tematyczne.
Pierwsza część szkolenia będzie dotyczyła Problematyki szkód łowieckich: Regulacje prawne w zakresie szkód łowieckich, stosowanie procedur szacowania szkód łowieckich, umiejętności mediacji w sytuacjach dotyczące szacowania szkód łowieckich. Temat ten zostanie omówiony przez Prezesa Śląskiej Izby Rolniczej - Pana Romana Włodarza.
Druga część szkolenia będzie dotyczyła planowanych naborów wniosków w ramach PROW 2014- 2020, w tym zostaną omówione zasady ubiegania się o pomoc w ramach m.in. następujących działań: Modernizacja gospodarstw rolnych, Premia dla młodych rolników, Restrukturyzacja małych gospodarstw. Ta cześć szkolenia zostanie przeprowadzona przez pracownika Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu !!!

45495117266688 360x270 RGB 565551738015

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com