^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kalendarz szkoleń

XVIII Konkurs na tradycyjne ozdoby bibułowe pt. "Kwiaty"

Celem konkursu jest zachowanie starej tradycji ozdabiania wnętrz mieszkalnych, pobudzenie i promocja twórczości ludowych artystów, pozyskanie dla tej tradycji nowych i młodych twórców.
Konkurs jest otwarty i dostępny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Przedmiotem konkursu są tradycyjne ozdoby bibułkowe (pojedyncze kwiaty, wiązanki, girlandy, rozety, bukiety, wianki, pająki, a także inne ozdoby nawiązujące do tradycji zdobnictwa bibułkowego).
Każda praca winna być przygotowana przez jednego indywidualnego wykonawcę.
Autorom najciekawszych i najpiękniejszych ozdób i kwiatów zostaną przyznane nagrody pieniężne ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie. O ilości i wysokości nagród konkursowych zadecyduje Komisja plastyków i etnografów.
Prace konkursowe z opisem zawierającym: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, wiek, numer telefonu, należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Pl. Mar. Józefa Piłsudskiego 15 w dniach 6-7 maja 2019 roku w godz. 12:00-20:00. 9 maja 2019 r. znany będzie werdykt komisji.
Ogłoszenie wyników konkursu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 18 maja 2019 r. (sobota) o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie.

Wystawa czynna będzie w dniach 10-18 maja 2019 roku w sali GOK-u w godzinach pracy Ośrodka. Wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie. Będą stanowić upominki i zostaną podarowane do wybranych instytucji.

Uwagi końcowe: udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora dla potrzeb konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo dokumentowania, fotografowania oraz wykorzystywania wizerunku na stronach www. Bez wypłacania honorariów. Udział w konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków regulaminu.

Zapraszamy do udziału

Informacja: Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie, tel. 34 328 53 13

Bibulowe kwiaty