^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

Rolnicy z gminy Mykanów na Targach Rolnicznych Agotech w Kielcach

20180317 094128

W dniu 17 marca 2018 roku grupa rolników z gminy Mykanów odwiedziła XXIV Targi Techniki Rolniczej Agrotech i XVIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las- Expo w Kielcach. Rolnicy z gminy Mykanów od kilku lat uczestniczą w tego typu wyjazdach. Z roku na rok wyjazdy na tarki do Kielc cieszą się coraz większym zainteresowanie producentów rolnych. Pomimo niekorzystnej aury rolnicy równie licznie jak w poprzednich latach uczestniczyli w tegorocznym wyjeździe na Targi Kielce organizowanym przez Urząd Gminy w Mykanowie i Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.
W tym roku uczestnicy wyjazdu mogli zapoznać się z ofertą wystawców zgromadzonych w 11 halach wystawowych. Zakres branżowy wystawców targów techniki rolniczej obejmował: ciągniki rolnicze, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, firmy nasienne, producentów środków ochrony roślin, nawozów, pasz i dodatków paszowych oraz firmy związane z budownictwem inwentarskim. Rolnicy chcący poszerzyć swoją wiedzę w tematyki związanej z prowadzeniem gospodarstwa rolnego mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach i spotkaniach branżowych, skupiających najlepszych specjalistów.
Dużym zainteresowaniem wśród uczestników wyjazdu cieszyły się również targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las- Expo. Wystawcy targów mieli w swojej ofercie narzędzia, urządzenie i maszyny do pozyskiwania, transport i obróbki drewna.
Każdy z uczestników wyjazdu znalazł podczas zwiedzania targów coś interesującego dla siebie. Wszyscy zwiedzający pozytywnie wypowiadali się o kwestiach organizacyjnych Wystawy i wyrazili chęć uczestniczenia na przyszłoroczne targi Agrotech do Kielc.

20180317 13260320180317 104857

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com