^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

DNI KONIECPOLA – HETMANIADA

W niedzielę 28 maja 2017 roku na Stadionie Miejskim w Koniecpolu odbyły się Dni Koniecpola - Hetmaniada.

Niniejsza uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele p.w.Św. Michała Archanioła w Koniecpolu. Po zakończeniu Mszy ulicami przeszedł korowód, na którego czele jechał konno Hetman Koniecpolski.

Na Stadionie odbyło się uroczyste otwarcie festynu. Swoje umiejętności teatralne, taneczne, oraz wokalne zaprezentowały na scenie przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Następną atrakcją był koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Koniecpolu oraz występ Mażoretek. Nie zabrakło uśmiechów na twarzach dzięki występowi Kabaretu „Czwarta Fala” z Kielc.

W międzyczasie obok sceny Policjanci z Komendy Miejskiej w Częstochowie oraz egzaminatorzy WORD przeprowadzili egzamin praktyczny na Kartę Rowerową. Nie zabrakło atrakcji m.in. : Wesołego miasteczka, cyrku, konkursów dla najmłodszych przeprowadzonych przez animatorów. Swoje stoiska promocyjne zaprezentowały m.in.: ŚODR w Częstochowie, Lasy Państwowe, Stowarzyszenia oraz KGW z terenu Gminy, które przygotowały pyszne ciasta i przekąski.

Na zakończenie imprezy odbył się koncert Zespołu Muzycznego „Cała Góra Barwinków”.

Dni Koniecpola 2017 1Dni Koniecpola 2017 2Dni Koniecpola 2017 3Dni Koniecpola 2017 4

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com