^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Harminogram szkoleń ŚODR Częstochowa 

Zaloguj

XXV Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej "Zamczysko" w Olsztynie

111111zdjecie

Organizatorzy - Trzeźwiościowe Stowarzyszenie Kulturalno-Turystyczne w Katowicach i Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie zapraszają na wydarzenie kulturalno-terapeutyczne pod nazwą Ogólnopolski Przegląd Abstynenckiej Twórczości Artystycznej „Zamczysko" 2016.

Impreza odbędzie się w ogrodach plebańskich w dniach 26-28 sierpnia 2016 roku. Na scenie będzie można podziwiać prezentacje poetyckie, muzyczne, teatralne, a wokół odbędą się liczne zabawy i warsztaty oraz rozmowy z terapeutami.

Szczególnie zapraszamy na wieczorny koncert z gwiazdą, w sobotę dnia 27 sierpnia 2016 roku o godz. 18:00 z okazji 25-lecia Jubileuszu Przeglądu. W wykonaniu artystów z Wrocławia usłyszymy przeboje operetkowe i musicalowe. W piątkowy wieczór dnia 26 sierpnia 2016 roku o godz. 20:00 w kościele pw.św. Jana Chrzciciela w Olsztynie, odbędzie się widowisko z udziałem chóru „Sonata" z Kalet, Józefa Brody z Koniakowa oraz innych profesjonalnych artystów z Łodzi, Białegostoku i Poznania.

Zwieńczeniem zabawy będzie uroczysta Msza święta, w niedzielę 28 sierpnia o godz. 9:00 w intencji rodzin i osób z problemami uzależnień. W sierpniu-miesiącu trzeźwości poprzez zabawę możemy pomóc potrzebującym.

Zapraszamy do Olsztyna!!!

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com