^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
5
6
9
11
Data : piątek, 11 październik 2019
12
13
14
16
17
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zapraszamy na stoisko informacyjne SIR na XXV Krajowej Wystawie Rolniczej.

SIR LOGOtypŚląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie serdecznie zaprasza w dniach 3-4 września 2016r. do odwiedzenia stoiska Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich podczas Jubileuszowej XXV Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie, która towarzyszy ogólnopolskim uroczystościom dożynkowym na Jasnej Górze.

Na stoisku SIR odwiedzający będą mieli możliwość uzyskania informacji specjalistycznych ze strony doradców Śląskiego Ośrodka Rolniczego oraz zapoznania się z ofertą naukową, prezentowaną przez instytuty naukowe resortu rolnictwa wspierającymi innowacje na rzecz rolnictwa i na obszarach wiejskich oraz z działaniami podejmowanymi przez instytuty na rzecz innowacji w rolnictwie. Na stoisku można będzie także zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Na co dzień rolnicy, przedsiębiorcy rolni nie zawsze mają możliwość zdobycia wiedzy, informacji o innowacjach, o znaczeniu innowacji w polskim rolnictwie. Mamy nadzieję, że wizyta na naszym stoisku przyczyni się do zdobycia informacji o Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich a tym samym wskaże kierunek w jaki sposób można wykorzystać potencjał innowacji we własnych gospodarstwach rolnych.

Krajowa Wystawa Rolnicza w Częstochowie to największa w regionie śląskim i jedna z największych w kraju imprez o charakterze wystawienniczo-targowym. Każdego roku swój dorobek prezentuje tu ponad 400 wystawców. Wystawie towarzyszyć będą XVII Dni Europejskiej Kultury Ludowej.

Stoisko informacyjne SIR na XXV Krajowej Wystawie Rolniczej w dniach 3-4 września 2016 jest realizowane w ramach projektu pn. Śląska Platforma Innowacji – stoisko informacyjne SIR na XXV Krajowej Wystawie Rolniczej.

Projekt jest realizowany w ramach Planu Operacyjnego KSOW 2016-2017 w zakresie SIR.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia na stoisku SIR!!!

 

loga ŚODR

" Europejski Fundusz Rolny na rzecz  Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".