^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
6
7
9
11
13
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30

Newsletter

Galeria

baner galeria  

Dotacje na działaność gospodarczą

Lokalna Grupa Działania „Zielony Wierzchołek Śląska” z siedzibą w Kłobucku, przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy finansowej w zakresie PODEJMOWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ oraz ROZWIJANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. Nabór wniosków trwa od 15 maja do 30 maja 2017 r. 

Wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej ma formę premii w wysokości  60 tys zł. W ramach rozwijania działalności gospodarczej można uzyskać refundację kosztów w wysokości 70 % kosztów kwalifikowalnych, maksymalnie 300 tys zł. O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby zamieszkujące lub prowadzące działalność gospodarczą na obszarze lokalnej grupy działania. W tym przypadku jest to powiat kłobucki (bez gminy Miedźno) oraz gmina Blachownia. Wniosek o przyznanie pomocy oprócz wymagań wynikających z rozporządzenia Min. Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014–2020”,  musi także spełniać warunki określone przez lokalną grupę działania, w tym m.in. zgodność operacji z lokalną strategią rozwoju i kryteriami wyboru projektu.zielony wierzcholek

Wszystkie niezbędne informacje i formularze, a także lokalna strategia rozwoju dostępne są na stronie internetowej www.lgd-klobuck.pl (w zakładce PROW 2014-2020) oraz w siedzibie LGD w Kłobucku przy ul. Staszica 12. Pytania można kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie nr tel. 34 3172530.