^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
5
6
9
11
Data : piątek, 11 październik 2019
12
13
14
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jubileusz 40-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Kocierzu Moszczanickim

W sobotę 21 września 2019 r. Jubileusz 40- lecia działalności świętowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kocierzu Moszczanickim.

Uroczystość rozpoczęła msza św. w Kaplicy w Kocierzu Rychwałdzkim. Dalszy ciąg odbywał się w OSP w Kocierzu Moszczanickim. Dzieci ze Szkoły Podstawowej przygotowały część artystyczną. Następnie zaproszeni goście składali Panią gratulacje i podziękowania za ich wkład w pracę dla społeczeństwa oraz podtrzymywanie ludowych tradycji. Podczas uroczystości wręczone zostały Odznaki za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Złotą odznaką została nagrodzona Anna Witkowska była Przewodnicząca koła oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Srebrną odznakę otrzymała Stanisława Tomiczek obecna Przewodnicząca.

Na uroczystości pojawili się m.in. Posłowie na Sejm RP Małgorzata Pępek i Jerzy Jachnik, Radni Sejmiku Województwa Śląskiego - Stanisław Baczyński i Agnieszka Biegun, Radni Powiatu Żywieckiego -  Michał Czulak i Zbigniew Gąsiorek, Wójt Gminy Łękawica - Tadeusz Tomiczek wraz z Sekretarzem i Skarbnikiem Gminy, Radni Gminy Łękawica.

40LECIEKGWKM2