^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
10
16
17
23
24

Newsletter

Galeria

baner galeria27  

RELACJA Z ŁODZI - PO TARGACH!!!

W dniu 19.02.2017r. odbyło się seminarium wyjazdowe  na XVII Międzynarodowe Targi „FERMA BYDŁA”, oraz XX Międzynarodowe Targi „ FERMA ŚWIŃ I DROBIU”. Wyjazd zorganizował Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Myszkowie, a uczestnikami wyjazdu byli rolnicy Powiatu Myszkowskiego i Doradcy Rolni PZDR Myszków.

W tym roku  główny organizator targów DLG AgroFood Sp. z o.o. z Poznania postanowił, że ponownie obie „FERMY” odbyły się jak w roku ubiegłym w jednym terminie, a na lokalizację wybrano Halę Sportową MOSiR w Łodzi przy al. Politechniki 4.

Frekwencja na Targach w tym roku przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów – zdecydowała prawdopodobnie nowa lokalizacja Targów, zjechały się grupy rolników z całego kraju. Tradycyjnie odbyło się Forum Hodowli Bydła – Produkcja mleka i żywca wołowego, Forum Hodowli i Produkcji Trzody Chlewnej, Forum Hodowli i Produkcji Drobiu, oraz Salon Wozów Paszowych i Maszyn do Zbioru i Konserwacji Pasz.

Uczestnicy wyjazdu mieli okazję zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w hodowli bydła, świń i drobiu oraz z ofertą firm prezentującymi wyposażenie kompleksowe obór, pasze i dodatki paszowe, maszyny rolnicze i preparaty weterynaryjne.

Targom towarzyszyły konferencje tematyczne prowadzone przez najlepszych naukowców i praktyków. Wielką atrakcją dla wszystkich uczestników  było losowanie atrakcyjnych nagród m.in. komputera multimedialnego, tabletów,  a także prenumeraty rocznej znanych czasopism rolniczych – wcześniej trzeba było wypełnić stosowny kupon i wrzucić go do urny.

W tym roku organizator Targów  - DLG AgroFood Sp. z o.o. z Poznania wszystkim zgłoszonym wcześniej grupom uczestników zafundował bezpłatny bilet wstępu oraz bezpłatny  bon obiadowy.            

ZAPRASZAMY PONOWNIE DO ŁODZI !!!

Źródło: Materiały Targowe

20170219 114352