^ Góra strony
Biuletyn Informacji Publicznej  
Zaloguj

Wpisz Imię, Nazwisko i hasło

Użytkownik
hasło

Kalendarz szkoleń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
7
15
Data : poniedziałek, 15 lipiec 2019
16
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Galeria

baner galeria27  

XVIII Konkurs na tradycyjne ozdoby bibułowe pt. "Kwiaty"

Celem konkursu jest zachowanie starej tradycji ozdabiania wnętrz mieszkalnych, pobudzenie i promocja twórczości ludowych artystów, pozyskanie dla tej tradycji nowych i młodych twórców.
Konkurs jest otwarty i dostępny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Przedmiotem konkursu są tradycyjne ozdoby bibułkowe (pojedyncze kwiaty, wiązanki, girlandy, rozety, bukiety, wianki, pająki, a także inne ozdoby nawiązujące do tradycji zdobnictwa bibułkowego).
Każda praca winna być przygotowana przez jednego indywidualnego wykonawcę.
Autorom najciekawszych i najpiękniejszych ozdób i kwiatów zostaną przyznane nagrody pieniężne ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie. O ilości i wysokości nagród konkursowych zadecyduje Komisja plastyków i etnografów.
Prace konkursowe z opisem zawierającym: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, wiek, numer telefonu, należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Pl. Mar. Józefa Piłsudskiego 15 w dniach 6-7 maja 2019 roku w godz. 12:00-20:00. 9 maja 2019 r. znany będzie werdykt komisji.
Ogłoszenie wyników konkursu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 18 maja 2019 r. (sobota) o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie.

Wystawa czynna będzie w dniach 10-18 maja 2019 roku w sali GOK-u w godzinach pracy Ośrodka. Wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie. Będą stanowić upominki i zostaną podarowane do wybranych instytucji.

Uwagi końcowe: udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora dla potrzeb konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo dokumentowania, fotografowania oraz wykorzystywania wizerunku na stronach www. Bez wypłacania honorariów. Udział w konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków regulaminu.

Zapraszamy do udziału

Informacja: Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie, tel. 34 328 53 13

Bibulowe kwiaty